Infofilme
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cloverfield

3 participan?i

In jos

Cloverfield Empty Cloverfield

Mesaj Scris de WebMaster Sam Apr 05, 2008 10:40 pm

acum cateva zile a fost lansata varianta dvdrip a filmului si un prieten ma intreba daca se merita sa se uite la el daca eu bun alea alea, ei bine ... mie mi`a placut. nu e chiar cine stie ce dar e diferit, incepe aiurea se termina brusc dar meriita, insa cu ce nu m`am prea putut eu obisnui e faza aia ca totul e filmat de cineva cu camera, poate altii o sa o gasitit interesanta, pe mine unu nu m`a prea satisfacut ideea dar in fine.

deci in mare parte idee este ca mie personal si prietenei mele ne`a placut, acum vedeti voi Smile
WebMaster
WebMaster
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 31/03/2008

http://www.infofilme.ro

Sus In jos

Cloverfield Empty Re: Cloverfield

Mesaj Scris de wildformovies Sam Apr 05, 2008 11:58 pm

Eu am vazut filmul ieri defapt alaltaieri, ca acum e trecut de 00:00 tongue si si mie mia dat dureri de cap camera aia care se tot rotea la un moment dat imi venise rau lol! , dar sincer filmul mi-a placut ff mult si a fost foarte bine facut, ce a incercat regizoru sa faca si anume chestia cu camera tongue e originala si la filmele din ziua de azi e cam rar acest lucru, toate peste toate filmul a fost super si inca odata zic foarte bine facut.

wildformovies
Incepator

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 33
Localizare : undeva
Data de inscriere : 05/04/2008

Sus In jos

Cloverfield Empty Re: Cloverfield

Mesaj Scris de andrey90 Dum Apr 06, 2008 9:45 am

Eu m am uitat cam jumatate de ora si nu m a impresionat deloc asa ca l-am sters.

Fiecare cu parerea lui.
andrey90
andrey90
Super Moderator

masculin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 34
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

Cloverfield Empty Re: Cloverfield

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum